<H3>Адвокат у Києві (044) 339-56-03</H3>
<H2>Адвокат у Києві (044) 339-56-03</H2>
Адвокат - професійний спеціаліст, покликаний своєю діяльністю у відповідності з Конституцією і законами України сприяти захисту прав і свобод, представляти інтереси громадян України, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.
Слово "адвокат" (advokat, avocatio) походить із латинської мови, що означає здійснення захисту, вести у суді справу, представництво у суді, надавати комусь пораду з правових питань.
До наших часів збереглось значення цього слова, і зараз адвокат - це людина, яка надає поради з правових питань, юридичні консультації, захищає ваші права та інтереси.

ПОСЛУГИ АДВОКАТА:


В наш час людина часто не в змозі самостійно захистити себе та свій бізнес. Тому якщо Ви бажаєте знайти надійного адвоката та забезпечити захист власних інтересів, або безпеку Вашого бізнесу, пропоную Вам партнерство. Адвокат завжди готова прийти Вам на допомогу та надати юридичні послуги. Своєчасне звернення до адвоката та професійні послуги адвоката - запорука успішного вирішення справи.
   
Основними принципами роботи адвоката є:
  • Компетентність та професіоналізм адвоката - високий рівень професійної підготовки та великий досвід в наданні послуг адвоката, представництва в суді, дає можливість обрати такий спосіб вирішення питання, який забезпечить найвигідніший результат для клієнта в ситуації, що склалася.
  • Перевага інтересів клієнта - у будь-якій справі адвокат докладає максимальні зусилля для захисту інтересів клієнта. Інтереси клієнта є привілейованими для адвоката, оскільки метою діяльності адвоката є захист прав та інтересів клієнта.
  • Добросовісність адвоката - добросовісне та сумлінне виконання покладених на адвоката завдань є передумовою успіху.
  • Конфіденційність - будь-яка інформація, яку отримав адвокат від клієнта, а також інформація про клієнта або інших осіб, не підлягає розголошенню та зберігається в таємниці.
  • Чесність адвоката - перед вибором способів захисту прав та інтересів клієнта передує аналіз справи на предмет визначення її перспективи, адвокат завжди чесно повідомляє клієнта про всі можливі варіанти розвитку подій в кожній конкретній ситуації.

То ж якщо Вам потрібна консультація юриста (адвоката), представництво в суді, послуги адвоката в Києві та по всій Україні, адвокат надасть Вам повний спектр юридичних послуг від стягнення заборгованості, відшкодування шкоди, спорів по нерухомості, вирішення сімейних, трудових спорів до захисту Вашого бізнесу, корпоративних прав, аутсорсингу підприємств та підприємців.

    
АДВОКАТ
<H1>Адвокат у Києві (044) 339-56-03</H1>
(044) 339-56-03
04071 Україна, м. Київ. Тел.:(044) 339-56-03
Copyright © 2008-2021 www.vip-advocate.com.ua. All Rights Reserved.